Video

oldlean:

nigga was actually skipping on the runway lmfaoooo

(via iamwizz)

Photo
dogosse-giar:

myutsuu:

pokemon-global-academy:

pokemon-global-academy:

According to multiple reporters who were on the scene, a man wearing a Pikachu hat and carrying a stuffed Pokémon jumped the White House fence today and ran across the lawn before being apprehended by Secret Service agents.

Source: Kotaku


FREE HIM! 

son, you can’t battle the American League Champion without all 8 badges

he gonna get at least 5 years

dogosse-giar:

myutsuu:

pokemon-global-academy:

pokemon-global-academy:

According to multiple reporters who were on the scene, a man wearing a Pikachu hat and carrying a stuffed Pokémon jumped the White House fence today and ran across the lawn before being apprehended by Secret Service agents.

Source: Kotaku

FREE HIM! 

son, you can’t battle the American League Champion without all 8 badges

he gonna get at least 5 years

(via iamwizz)

Photo
boygeorgemichaelbluth:

trebled-negrita-princess:

christel-thoughts:

pleasestopthese:

christel-thoughts:

this is what i just picked up from the grocery store. it cost $32. Thirty. two. dollars. for 1 pineapple, 2 bags of grapes, a small container of raspberries, 1 soft drink and 2/$1 nuts…. 
do you know how much junk food i could have for $32? do you have any clue how much McDonald’s you can get for $32?
stop shaming fat people poorer than you or people poorer than you in general for not eating healthier. stop lying about how cheap it is or how it’s comparable to fast food. just stop.

growing up, my sisters and i would do the grocery shopping for the house. we could not ever. fucking. believe. how much grapes cost.

it’s absolutely ridiculous.

GRAPES AND STRAWBERRIES ARE HIGH AS SHIT FOR NO REASON!!!!!! And it aggravates me cuz that’s literally the only fruit I will touch.

mannnn strawberries get moldy so fast

boygeorgemichaelbluth:

trebled-negrita-princess:

christel-thoughts:

pleasestopthese:

christel-thoughts:

this is what i just picked up from the grocery store. it cost $32. Thirty. two. dollars. for 1 pineapple, 2 bags of grapes, a small container of raspberries, 1 soft drink and 2/$1 nuts…. 

do you know how much junk food i could have for $32? do you have any clue how much McDonald’s you can get for $32?

stop shaming fat people poorer than you or people poorer than you in general for not eating healthier. stop lying about how cheap it is or how it’s comparable to fast food. just stop.

growing up, my sisters and i would do the grocery shopping for the house. we could not ever. fucking. believe. how much grapes cost.

it’s absolutely ridiculous.

GRAPES AND STRAWBERRIES ARE HIGH AS SHIT FOR NO REASON!!!!!! And it aggravates me cuz that’s literally the only fruit I will touch.

mannnn strawberries get moldy so fast

(via iamwizz)

Text

WHEN MY FRIEND GETS SLOPPY DRUNK AND I HAVE TO DELIVER HER TO HER BOYFRIEND

college-life-crisis:

image

(via crissle)

Photo

(Source: lancer-lace, via rockys-angel)

Photo
Photoset

faruhanu:

Reblogging again.

(Source: wakaflockazayn, via crissle)

Text

massiv3:

so when are we gonna stop pretending beer tastes good

(via crissle)

Text

annabethchasy:

if you think embarrassing shy people on purpose is funny please do yourself a favor and shove a truck up your ass

(via rockys-angel)

Video

ibadbitch:

joeymanifesto:

niggafuckurblog:

Ayyy

Ayyyyyyyeeeeeeeeee

Yooooooooooooooooo

(Source: vine.co, via iamwizz)

Photo

(Source: vhs-80, via 21-and-overrr)

Video

vinebox:

at the function like..

(via iamwizz)

Photoset

lovemelikexoxo:

OH MY GOSH

(Source: yivialo, via bitcheslovebreezy)

Text

Your Fave Is Problematic

crissle:

eliaes:

fagbarbie:

The Cheetah Girls

image

ok but whose fave is the Cheetah Girls

Photoset

king-joaquin:

Paid In Full

(via champ316)